Kad sievietēm nepieciešami fizioterapeita pakalpojumi?
Vai zināji, ka ginekoloģija un fizioterapija iet roku rokā?
Saskaroties ar kādu no delikātajām sievietes veselības problēmām, piemēram, urīna nesaturēšanu, dzemdes noslīdējumu, menstruāciju traucējumiem vai citu, sieviete visbiežāk pieteiksies uz vizīti pie sava ginekologa, kas arī ir pareizā rīcība. Savukārt pēc tās, ārsts var ieteikt doties pie fizioterapeita, kurš var palīdzēt sievietēm ļoti daudzos gadījumos, piemēram:
  • Grūtniecības un dzemdību laikā: Fizioterapija var palīdzēt grūtniecēm saglabāt pareizu ķermeņa stāju un novērst vai mazināt sāpes, samazināt tūsku un citas ar grūtniecību saistītas sūdzības, kā arī veicināt sekmīgu dzemdību gaitu. Pēc dzemdībām fizioterapija var palīdzēt atjaunot optimālu muskuļu spēku un garumu, uzlabot stāju, kas grūtniecības laikā izmainās, kā arī samazināt sāpes un uzlabot asinsriti.
  • Ja ir menstruāciju traucējumi: Fizioterapeits var palīdzēt sievietēm, kuras cieš no menstruāciju traucējumiem, piemēram, dismenoreju (spēcīgām menstruāciju sāpēm) vai amenoreju (menstruāciju trūkumu), izmantojot masāžas elementus, ārstniecisko vingrošanu un citas fizioterapijas tehnikas.
  • Ja ir mazā iegurņa disfunkcija: Fizioterapeits var palīdzēt sievietēm, kuras saskaras ar mazā iegurņa funkciju traucējumiem, piemēram, urīna un/vai fēču nesaturēšanu vai mazā iegurņa orgānu noslīdējum, izmantojot iegurņa pamatnes muskulatūras treniņu un citas fizioterapijas tehnikas.
Daudzas sievietes cieš no šiem simptomiem klusējot, domājot, ka tas ir normāli, vai viņām ir pārāk neērti, lai meklētu palīdzību un atbalstu, bet kopā ar ginekologu un fizioterapeitu šie nepatīkamie simptomi ir veiksmīgi ārstējami.
Sievietēm fizioterapeits var būt nepieciešams, lai palīdzētu ar dažādiem veselības traucējumiem, kas var būt saistīti ar muskuļu un skeleta sistēmu, sirds asinsvadu sistēmu, elpošanas sistēmu, mazā iegurņa orgāniem un citām ķermeņa sistēmām.
Fizioterapija pēc grūtniecības – ļoti svarīga!
Īpaši izceļama ir fizioterapijas nepieciešamība pēc grūtniecības. Tai ir būtiska loma ķermeņa atgūšanās periodā pēc dzemdībām. Piemēram, sertificēts fizioterapeits strādā ar sievietēm, kurām hormonālo izmaiņu rezultātā pēc dzemdībām samazinās estrogēns, kā dēļ novājinās iegurņa pamatnes muskuļi un var rasties urīna vai fēču nesaturēšana, mazā iegurņa orgānu noslīdējums vai maksts sausums. Kā arī fizioterapeits palīdzēs nostiprināt pārējo ķermeņa muskulatūru, mazināt saspringumu muskuļos, uzlabot fizisko izturību, apmācīs relaksācijas tehnikas, elpošanas vingrinājumus un mājās veicamos vingrinājumus pašsajūtas uzlabošanai.

Sertificēta fizioterapeita pakalpojumi Dinsbergas klīnikā
Apzinoties sievietes veselības delikāto dabu, Dinbergas klīnikā ir sastopami augstu kvalificēti sertificēti fizioterapeiti, kuri specializējas un sniedz pakalpojumus tieši ar sievietes veselību saistītos jautājumos:
·      Sertificēts fizioterapeits Juta Krūmiņa palīdzību sniedz muskuloskeletālo sāpju gadījumā, ginekoloģijā un dzemdniecībā, pie neiroloģiskām saslimšanām, pēc traumām un operāciju periodā, pediatrijā, profilaktiski, iemācot sievietēm baudīt kustību prieku un rūpēties par savu ķermeni;
·      Sertificēts fizioterapeits Līga Koroševska palīdzību sniedz muskuluskeletālo sāpju gadījumā, pie iegurņa pamatnes muskulatūras disfunkcijas (urīna un fēču nesaturēšana, sāpes dzimumakta laikā, aizcietējumi u.c.), ginekoloģijā un dzemdniecībā, pēc traumām un pēc-operāciju periodā, pie neiroloģiskām saslimšanām, pie elpceļu saslimšanām;
·      Sertificēts fizioterapeits Inese Kudeika, kura palīdzību sniedz muskuloskeletālo sāpju gadījumā, pēc traumām un pēc-operāciju periodā, pie neiroloģiskām saslimšanām, pediatrijā un pie elpceļu saslimšanām.
Tāpat Dinsbergas klīnikā tiek piedāvāta kinezioloģiskā teipošana un masāžas, turklāt fizioterapijas pakalpojumi ir pieejami kā pieaugušajiem, tā arī bērniem.


Pieteikties
Pēc pieteikuma saņemšanas klīnikas speciālisti darba dienas laikā ar Jums sazināsies un vienosies par konkrētu konsultācijas laiku!
Kontakti
Ārstniecības iestādes kods 0100-01585
DINSBERGAS KLĪNIKA
Made on
Tilda